האיגוד הישראלי לרפואת משפחה

ויקירפואה:דלפק ייעוץ

מתוך ויקירפואה

דלפק ייעוץ
Mallet menuisier.jpg
ניתן לכתוב כאן כל שאלה העוסקת בוויקירפואה - בענייני תוכן, עריכת דפים, עניינים טכניים וייעוץ כללי. נשתדל לענות על כל שאלה בהקדם. רשימת שאלות נפוצות ניתן למצוא בשאלות נפוצות.


הוספת שאלה חדשה
כותרת שאלה:
איך אני מעלה תוכן ערך שכתבתי לתוך נושא

הכנתי דף לנושא בדיקת אזניים פנאומטית - Pneumatic Otoscope Examination ואיני מצליח לראות אותו בכניסה לאתר.

שלום יהודה, תוכל לראות את הערך בקישור הבא: בדיקת אזניים פנאומטית - Pneumatic otoscope examination. נחי (מערכת ויקירפואה) 22:00, 2 ביולי 2011 (IDT)

בבליוגרפיה

איך מוסיפים בבליוגרפיה.

שלום יששכר, ראה תשובה לכך בפסקה הבאה. נחי (מערכת ויקירפואה) (שיחה) 10:56, 7 באוקטובר 2015 (IDT)

בבליוגרפיה

שגיאת ציטוט: קיימים תגי <ref>, אך לא נמצא תג <references/>. בהמשך לשאלה הקודמת על הבבליוגרפיה אחרי שלחצתי על לחצן הערת שוליים בסיום משפט קיבלתי את ההודעה שלמעלה. בסיום המשפט נוצר המספר של ההערה, אבל היא אינה מופיעה מתחת לבבליוגרפיה.

שלום יששכר, יש שני נושאים נפרדים - ביבליוגרפיה והערות שוליים.
  • כדי להוסיף ביבליוגרפיה יש להוסיף פסקה בשם "ביבליוגרפיה" (על ידי הקוד: ==ביבליוגרפיה==) ותחתיה להוסיף את הפריטים הביבליוגרפיים כרשימה (או על ידי כוכבית בתחילת כל שורה, או על ידי סולמית בתחילת כל שורה).
  • כדי להוסיף הערות שוליים, אנא השתמש בקיצור שיצרנו לשם כך, באופן הבא: במיקום בו אתה רוצה את הערת השוליים, תוסיף את הקוד הבא: {{הערה|תוכן הערת השוליים}}, ובתחתית העמוד, היכן שתרצה שיופיעו כלל הערות השוליים, הוסף את הקוד הבא: {{הערות שוליים}}. נחי (מערכת ויקירפואה) (שיחה) 10:55, 7 באוקטובר 2015 (IDT)

שורות חורגות מגבולות הדף

כאשר אני מדביק מקובץ וורד טכסט. אני רואה שמסון בתצוגה המקדימה ריבוע שנראה כאילו הוא מראה את גבולות הטכסט שיופיעו בערך. . אבל חלק מהטכסט נראה מחוץ לגבולות הדף.

שלום יששכר, לאחר ההדבקה של הטקסט נסה לשמור את דף הוויקי כפי שהוא, ואז להיכנס למצב עריכה שוב. אם זה לא מסתדר - אנא כתוב כאן שוב. נחי (מערכת ויקירפואה) (שיחה) 10:49, 7 באוקטובר 2015 (IDT)